Linkit

Olemme koonneet tälle sivulle linkkejä pk-yritysten palvelujärjestelmään kuuluvien yhteistyökumppaneittemme sivuille. Luettelo ei ole tärkeysjärjestyksessä eikä täydellinen.

Vihjeitä linkeistä voi lähettää palautelomakkeella.

Pirkanmaan Yrityskummit ry:n verkostossa on mukana;

Ensimetri www.ensimetri.fi

Finnvera www.finnvera.fi

Business Finland www.businessfinland.fi

Pirkanmaan Yrittäjät www.yrittajat.fi/pirkanmaan-yrittajat/

Tampereen Kauppakamari www.tampere.chamber.fi

TE-toimisto www.toimistot.te-palvelut.fi/pirkanmaa

ELY-keskus  www.ely-keskus.fi/web/ely/ely-pirkanmaa

Suomi.fi www.suomi.fi

Tampereen yliopisto www.tuni.fi

Tredu www.tredu.fi

TAKK www.takk.fi

Hallituspartnerit Tampere www.tampere.hallituspartnerit.fi/

Kulttuurikummit ry www.kulttuurikummit.fi

 

Tukipalvelu;

Verohallinto www.vero.fi

Kansaneläkelaitos www.kela.fi

Velkaneuvonta www.velkapuhelin.fi/yrityksien-velkaneuvonta/

Finnvera www.finnvera.fi

Ensimetri www.ensimetri.fi

TE-toimisto www.toimistot.te-palvelut.fi/pirkanmaa

ELY-keskus  www.ely-keskus.fi/web/ely/ely-pirkanmaa

OP www.op.fi

Nordea Oyj www.nordea.fi/

Tampereen seurakunnat www.tampereenseurakunnat.fi/

Tampereen mielenterveysseura www.mielenterveysseurat.fi/tampere/

Pirkanmaan Yrittäjät www.yrittajat.fi/pirkanmaan-yrittajat/

Pirkanmaan syöpäyhdistys www.pirkanmaansyopayhdistys.fi/

 

Omistajanvaihdospalvelu;

Verohallinto, Kansaneläkelaitos, Finnvera, Ensimetri, TE-toimisto, ELY-keskus, OP, Nordea Oyj

Asianajotoimisto Tempo Oy www.tempolaw.fi/fi/etusivu/

PJ Maa Partners Oy www.pjmaa.fi/

Advance Team Oy  www.advanceteam.fi/

Pirkanmaan Yritysvälitys www.yrityskauppakeskus.net

Lakiasiaintoimisto Modus Oy www.moduslaw.fi/

Suomen Yrityskaupat Oy www.yrityskaupat.net/

Grant Thornton Oy  www.grantthornton.fi/

Asianajotoimisto AVA Oy, www.avalaw.fi/

Suomen Lakiekonomit Oy www.lakiekonomit.fi

Verokonsultointi Vesa Häkli Oy www.linkedin.com/in/vesa-häkli-0a5172155

 

 

Kansainvälistymispalvelu;

Business Finland www.businessfinland.fi

Business Tampere www.businesstampere.com/

Finnvera, ELY-keskus, Vero

Tukes www.tukes.fi

Tulli www.tulli.fi

Tampereen Kauppakamari www.tampere.chamber.fi

OP, Nordea Oyj

LAGO Logistics Oy www.lagologistics.fi

Koivisto Patentit Oy  www.koivistopatentit.fi

Asianajotoimisto Lindblad & Co  www.lindblad.fi

Tampereen yliopisto www.tuni.fi

Tredu www.tredu.fi

TAKK www.takk.fi

 

Tilitoimistot;

Accotilit Oy www.accotilit.fi

Tampereen Kirjanpitotoimisto Oy www.tampereenkirjanpitotoimisto.fi/

JPond Oy www.jpond.fi

Takaisin ylös